Videa

Zliv  »  Videa

Některé výroky, jež zazněly po zvolení současného vedení města, by neměly zapadnout. Na videu si je můžete poslechnout několikrát, což je asi potřeba. My jsme taky napoprvé mysleli, že se nám některé z nich zdály. Bohužel nezdály…

Úplně první dotaz občanů na nového starostu města Zliv pana Koudelku byl zcela logický. Proč se po volbách spojil s komunisty, když ve všech dostupných materiálech svého sdružení, ba dokonce i v rozhovoru pro Českobudejovický deník tvrdil: „Pokud máme zůstat věrní programu, tak nemůžeme spolupracovat s KSČM a ODS.“ Pan Koudelka evidentně tak toužil po místě na radnici, že ve videu přiznává fakt, že, kromě paktu s komunisty, by se nebránil ani spolupráci s ODS a bývalým starostou panem Štabrňákem. Jeho výše zmíněná slova do novin tak působí o to bizarněji.

Jedním z nejsmutnějších momentů, který se týká budoucnosti našeho města, je zvolení komunisty Bohuslava Mrázka místostarostou. Někteří lidé, kteří ještě den před volbou tvrdili, že pro komunistu ruku nezvednou, se nechali zlákat pocitem jakési moci a ukázali, že jejich prohlášení před volbami byla snůškou lží a sebeklamu. Pokud máte horší zrak, či některé z dotyčných neznáte osobně, pak šlo o tyto zastupitele: Jan Koudelka, Markéta Drdová, Lenka Dierzé, Naděžda Vlčková, Alena Klímová, Jan Pisinger, Helena Platenková a ruku sám pro sebe samozřejmě musel zvednout i soudruh Bohuslav Mrázek.