VIDEO: Asi to není rozumné…

Zliv  »  Problémy Zlivi  »  VIDEO: Asi to není rozumné…
19. 04. 2011 2 komentářů ›› Redakce

„Asi to není rozumné, ale jednal jsem v aktuální situaci.“ – Jan Pisinger. „Volili jsme pana Mrázka jako osobu a ne jako zástupce Komunistické strany Československa.“ – Lenka Dierzé (To s tím Československem není překlep, spolupracovníci pana Mrázka mají asi také KSČ a KSČM za jednu a tutéž stranu) „Jsem členem KSČM a nestydím se za to.“ – Bohuslav Mrázek.

Tyto a podobné rozumy bylo možné zaslechnout z úst velkých rétorů naší doby – pana Pisingera, paní Dierzé či soudruha Mrázka. Bohužel právě oni rozhodují o tom, co se ve Zlivi děje a dít bude. Podívejte se sami na esenci čirého pokrytectví, která zazněla po posledních volbách.


Komentáře

 1. Radek S. napsal:

  Je mi na zvracení ze všeho toho zdejšího štěkání a blbých keců.
  CHci do budoucna,aby padly všechny STRANY do hnojiště dějin.
  To není možné,že se nejen v komunální rovině utvoří rada z lidí,
  kteří chtějí něco udělat pro obecné blaho(ne své vlastní)?
  O co Vám všem vlastně jde?
  VY KORYTÁŘI !!!
  nikdy nebudete mít dost…
  Zdravím paní alenu Klímovou,ta očividně zvracela jako první.

  PS:kolik budu platit EU za to,že se chci za její prachy proběhnout po novém tartanu?

  • Tomas Kucera napsal:

   Ve Zlivi to nikdy nebylo moc o stranách, dokonce věřím tomu, že někteří lidé v současném zastupitelstvu dělají práci pro celé město zcela nezištně. Kvůli korýtku to dělali hlavně dva, kterým nejvíc káplo z toho, že porušili své předvolební sliby…

   Pokud by paní Klímová opravdu prozřela, mohla nechat vyvolat „hlasování o nedůvěře“ vedení města, místo toho se na to vykašlala a morální bahýnko tak může ve Zlivi vesele bublat dál.

Zanechte komentář