VTIP: Zvítězí zdravý rozum?

Zliv  »  Problémy Zlivi  »  VTIP: Zvítězí zdravý rozum?
30. 01. 2014 1 komentář ›› Redakce

Po posledních událostech a informacích, kdy někteří malověrní z nás začali pochybovat, zda zdravý rozum opravdu nakonec zvítězí a v prostorách statku na Dolním náměstí nebude ani černá skládka, když už jsme v referendu odmítli skládku oficiální, jsme pro Vás připravili fiktivní rozhovor naší redakce se starostou města:

Redakce: Pane starosto, jak jste spokojen s výsledky referenda o umístění sběrného dvora?
Starosta: Já jsem samozřejmě v podstatě s výsledky referenda velmi spokojen, protože vůle lidu v podstatě má určovat, kam se v podstatě bude ubírat i ta naše strana. Já jsem už od začátku jednání o smeťáku, pardon o sběrném dvoru (starosta se usmívá pod vousy), v podstatě říkal, že jsme tady pro lid a lid rozhodne.

Redakce: A lid rozhodl, že sběrný dvůr na náměstí nebude. Chápete to také tak?
Starosta: Samozřejmě, pane redaktore. Sběrný dvůr na náměstí nebude.

Redakce: A co bude tedy se statkem na Dolním náměstí? Chystáte se toto místo nějak zkulturnit?
Starosta: To rozhodně! V podstatě hned, jak odtamtud zmizí plánovaná dočasná deponie odpadu, který tam hodláme svážet, až zavřeme ten Soukupovic smeťák.

Redakce: Ale vždyť jste říkal, že tam žádná skládka nebude?!?
Starosta: Pane redaktore, mohl bych říci, že jste úplný hlupák, ale já to neudělám. Skládka je v podstatě úředně povolené zařízení, které v podstatě slouží ke skladování odpadu dle pravidel vyhlášky o odpadech. Tady o žádném povolení v podstatě není řeč, takže není řeč ani o skládce.

Redakce: A nebudeme za to platit pokuty?
Starosta: Podívejte se, pane redaktore, Zliv má značný majetek, a to i peněžitý, takže si v podstatě nějakou tu pokutu může dovolit zaplatit. A divím se Vám, že jste tak kritický, když vám je jedno, že jsme přišli o dotaci na zboření kostela!

Redakce: Na zboření kostela?!?
Starosta: Pardon, to bylo z dotačního programu POGROM, který měl být vyhlášen po vítězství komunistů v parlamentních volbách. Bohužel k tomu zatím nedošlo, takže dotace nebyla udělena. Měl jsem samozřejmě na mysli dotaci na sběrný dvůr vedle kostela.

Redakce: Děkujeme za rozhovor!


Komentáře

  1. Honza napsal:

    Trošku mi to evokuje oblíbené oslovení Miloše Zemana v OVM- vážený pane Moravče 🙂