Ve Zlivi je dohodnuto!

Zliv  »  Problémy Zlivi  »  Ve Zlivi je dohodnuto!
15. 10. 2014 3 komentářů ›› Redakce

Po schůzce ODS, Spolku Racek a sdružení Moderní Zliv je v našem městě o základních věcech jasno. Výsledky voleb rozdaly karty vcelku jednoznačně a všichni přítomní se na základních věcech snadno shodli. Místa v radě byla rozdělena následovně: 2 ODS, 2 Racek, 1 Moderní Zliv. ODS nominovala na post starosty Jiřího Štabrňáka, do rady pak Evu Slukovou. Racek nominoval na místostarostu Milana Drázdu, do rady pak Romana Pražáka, Moderní Zliv bude v radě zastupovat Tomáš Kučera. Účast v kontrolním a finančním výboru pak bude v nejbližší době nabídnuta přednostně zástupcům ostatních stran a sdružení v zastupitelstvu, tedy Občanům pro Zliv, KSČM a KDU-ČSL.

Několik hlavních projektů, které byly vyjmenovány v programech stran zastoupených v radě, bude v nejbližší době po ustavující schůzi zastupitelstva předloženo vedením města všem lidem, aby bylo jasné, co je prioritou rady a potažmo většiny zastupitelstva. Společným zájmem všech přítomných je pak zejména to, aby se zcela změnila atmosféra při projednávání všech věcí ve Zlivi. I opozice bude včas a dopředu informována o všem podstatném, co se bude chystat, aby se k projektům mohla vyjádřit. A ne jen opozice, jednoduše všichni občané Zlivi.

Věříme, že se touto dohodou do Zlivi vrátila především slušnost a otevřenost. Na všech přítomných byla znát velká chuť začít dělat ve Zlivi věci trochu jinak.


Komentáře

  1. P napsal:

    Výborně.

  2. Michal Matějka napsal:

    Nevypadá to špatně. Věkově se mi to zamlouvá. Prolíná se tu zkušenost s mládím, což se jeví vcelku nadějně pro obec. Vizi do budoucnosti máte hezkou, tak přeji, aby se přes veškerá úskalí dařila naplňovat. Je nás tu skoro na 4000 lidiček, které zastupujete, tak na to nezapomínejte. Fungujte slušně a neztrácejte paměť a mohlo by to být dobrý 🙂 A nebojte se dát prostor i tak zvané opozici. Může mít a jistě i bude mít dobré názory. A naslouchejte i běžným lidem. Děláte to snad pro ně a o tom to je. Tož přeji ať se daří 🙂 Michal Matějka

Zanechte komentář