Jsme rádi, že nás čte(te)

Zliv  »  Problémy Zlivi  »  Jsme rádi, že nás čte(te)
12. 10. 2011 3 komentářů ›› Redakce

Překročili jsme návštěvností počet obyvatel našeho města, tudíž je možná vhodné poděkování a malé zhodnocení. Zejména máme radost, že náš web čtete. A to nejen vy, běžní občané města Zliv, ale dokonce i ten nejdůležitější – náš pan starosta! A to, dle svých slov, dokonce se zájmem! Rozepsal se totiž o našich stránkách ve svém deníčku. Velmi si toho vážíme, je vidět, že v pracovní době nemaří čas hloupostmi, ale četbou a reakcemi na náš kvalitní, ba dokonce jak píše „spasitelský“ web. Ještě je třeba pomoci mu dovysvětlit pár maličkostí, aby vše bylo naprosto jasné, až bude příště zase psát …můj milý deníčku.

Tak předně, slohové cvičení se píše ve škole, nikdo z naší redakce už ale do školy nechodí, takže půjde asi o jiný formát, doporučujeme si je zopakovat. Naše stránky pak rozhodně nepatří jednomu zastupiteli, mají svoji redakci a přispěvatele.

Vlastní alibismus pak pan Koudelka ani nevyvrací, jediné, o co se pokusil (dosti legračním způsobem), bylo nařknout z něj i někoho dalšího. Je pozoruhodné, že vlastně určuje ostatním zastupitelům, jak mají hlasovat, asi už si přisvojil některé metody svých koaličních partnerů. Vtipné je i to, jak chaos při sčítání některých hlasů (např. ono hlasování o tom, kdo má být ověřovatelem zápisu), kdy zapisovatelka ani nemá šanci postřehnout, kdo jak hlasoval, vydává jako argument.

Omlouváme se dále za to, že jsme napsali, že od pana starosty nemáme dostatek informací. Opak je pravdou. Jako důkaz uveďme třeba usnesení rady města č. 230/11: „Rada bere na vědomí informaci o realizaci a rozpočtovém plnění akce „Tartanový ovál““ A to jsme opravdu nevytrhli nějaký text z kontextu, toto je prosím CELÉ usnesení. No, je to vskutku text, k němuž není co dodat… jen víc takových! A když se na zastupitelstvu zeptáme konkrétně na detaily, dostaneme „polštář„. Moc děkujeme, někdy se přijdeme optat osobně znovu, má to totiž smysl.

A jako poslední – jsme rádi, že pan starosta Koudelka označil za viníka špatného projektu tartanového oválu bývalého pana starostu Štabrňáka (i když opět zřejmě alibisticky zapomněl jeho jméno). Konečně to někdo otevřeně napsal. Škoda jen, že tak pan Koudelka neučinil už na zastupitelstvu v přítomnosti pana Štabrňáka a že jsme konkrétní body nemohli všichni vyslechnout. Ale to by bylo asi příliš zajímavé a zřejmě by se ztratil ten pocit, že (a teď citujeme starostův deníček) „většina rozhodnutí zastupitelstva je učiněna naprostou většinou hlasů, protože nakonec všichni jednáme v zájmu města.“


Komentáře

 1. Tomas Kucera napsal:

  Jen bych rád dodal, že v hlasování o tom, kdo má být ověřovatelem zápisu, jsem buď hlasoval pro, nebo jsem v tom chaosu hlasovat nestihl, pročež jsem se podle zápisu oficiálně zdržel 😉 U několika dalších věcí jsem se zdržel proto, že na dané věci nemám jasný názor (buď z nedostatku informací, nebo proto, že daná problematika mi není blízká). A zároveň nejsem z těch, co by zvedli ruku jen proto, že ji zvedl i někdo další (jak by si asi přál pan starosta).

 2. Václav napsal:

  Jak je vidět, slova p. Tomáše Kučery dopadla na úrodnou půdu!! Pan starosta se již ve svém deníčku odmlčel!!Tento již zmíněný deníček byl jenom zástěrkou ke všem činům, které se páchaly. Je známo, že pan starosta píše rád, dlouze a svědčí to o jeho narcistické povaze. Studoval jsem psychologii a tady se projevila přesně jeho narcistická povaha. Chválit sebe a hlavně pomlouvat bývalého pana starostu, který se nikdy takto nechoval a měl svoji úroveň projevu a chování celých 20 let! On bude stačit Zlivan v barevném provedení, kde se bude p.Koudelka jenom chválit za vykonané dílo! Na časopis a akce ve Zlivi má přece našetřených dost prostředků z rozpočtu bývalého vedení!! Chci vidět takto přebytkový rozpočet /uvádělo se kolem 30 mil. Kč/ na konci volebního období!! Prachy budou rozfofrované, ale hlavně, že byl vyhnán komunistický duch z kanceláře starosty v podobě nábytku, nehledě na to, že duch komunismu přetrvává v živé osobě místostarosty! Nejdříve se mi chtělo brečet, teď se všemu musím hodně smát!! Boží mlýny melou pomalu,ale jistě! Lidi nejsou hloupí a úplně naivní a stačil 1 rok, aby jich hodně prozřelo!!

 3. milan malkus napsal:

  Dobrý den
  K Duchu komunismu.Komunistická idea vyhovovala určité skupině lidí.Dnešní svět je mnohem dravější.Také ale přináší více možností.Takže na komunistech se mi líbilo nesmlouvavé řešení Romské otázky u těch co nepřijmuli pravidla.(mimochodem mne nezajíma,že je to menšina,jaké mají zvyky a proč je třeba se držet opodál,když je mi tím jasně dáváno najevo kdo se na tomto trvajícím problemu živí a komu je přínosem.Prolhanýmu hudebníkovi+národu,který má tento typ způsobu uplatnění pevně zakořeněn.Vyjímky,ale vřele vítám.trochu ke své nepopularitě u ostatních trpících následky útlaku,dokazují,že jsou stejně schopni jednat,jako jejich „bílý“ sousedé.Poté komunisté dávali jistotu obyčejnému člověku.Dnes je výsměch obyčejným lidem tak všudypřítomný,že postrádám veškeré opravdu myšlené morální hodnoty v mezilidských vztazích.(najedl by se úředník,kdyby pekař neupekl chleba?že s pekařem jedná jako z odpadem.Vše je v lidech,ne v ideologiích a jejich dopadu na společnost vhistorii.Někdy mi připadá,že Češi si jen budou stěžovat na útrapy,zoufalé podmínky,staré dobré časy a přisuzovat nezdar režimu+jejich ikonám.Ale málo lidí je schopno jednat bez požehnání velkého bratra.At je jím kdokoliv.Tímto zoufáním mrháme svým potencionálem a ti co nemají žádné vlastenecké,ba ani lidské soucítění, spokojeně se společnými penězi rozebírají í naši odcházející slávu.Uvedu příklad Německé republiky.Dostala po válce co zasloužila.A kde je dnes?Aha…recept je zřejmě v hašteření,nečestnosti a přeběhlictví.Někteří jsou na své schopnosti i patřičně hrdí…Díky Vám co se i za těhle podmínek snažíte o lepší situaci dámy a pánové,že jste.

Zanechte komentář