Sběrný dvůr na náměstí NEBUDE, děkujeme!

Zliv  »  Problémy Zlivi  »  Sběrný dvůr na náměstí NEBUDE, děkujeme!
25. 01. 2014 4 komentářů ›› Redakce

Až obrovská aktivita občanů musela otevřít oči zastupitelům za Občany pro Zliv, KDU-ČSL a KSČ(M), ani stovky podpisů občanů sice nestačily k tomu, aby byl od počátku nesmyslný projekt sběrného dvora na náměstí smeten ze stolu. Muselo tak přijít až referendum a zcela drtivé vítězství varianty NE. Děkujeme všem zúčastněným, díky vám jsou výsledky závazné a sběrný dvůr na Dolním náměstí stát nebude!

Pro variantu NE hlasovalo celkem 1153 občanů Zlivi, pro variantu ANO pak 184! Rozdíl je to naprosto zdrcující a určitě lze říci, že je to pro vedení města jasné vysvědčení za aroganci, utajování a nulovou komunikaci, kterou předvádí nejen okolo tohoto projektu.

Nelze také pominout fakt, že byly vyhozeny stovky tisíc za vypracování projektu, za veškerá povolení a nakonec i za referendum. Odpovědnost ať si pánové Koudelka, Mrázek a další přičtou k tíži…


Komentáře

 1. Vladimír Čech napsal:

  Poděkování všem účastníkům místního referenda.
  Děkuji všem, kteří se aktivně zúčastnili místního referenda a svým aktivním postojem na poslední chvíli zabránili realizaci SD na Dolním náměstí.
  Jsem velmi rád, že to takto dopadlo a je mi líto, že jsme museli obětovat mnoho času a energie na zabránění realizace něčeho „nesmyslného“ namísto abychom vytvářeli něco pozitivního.
  Pozitivní na celém referendu je zjištění, že lidem není jedno co se v našem městě děje a dokonce i těm, kteří to mají daleko k Dolnímu náměstí.
  Etika, estetika, cit pro prostředí a kultivované jednání dávají naději, že jsou v našem městě lidé, kteří si váží těchto hodnot a jsou zárukou výchovy budoucích generací.
  Ing. Vladimír Čech

  • ZP napsal:

   presne tak…like

  • No Name napsal:

   Od pana Čecha to sedí. Přijďte se podívat do domu kde bydlí. Co tam vymýšlí za věci bez ohledu na názory ostatních vlastníků. Jo socialistické návyky jsou zlo, kterého se nikdy nezbavíme. :-(((

 2. Vladimír Čech napsal:

  Zajímavý článek napsala p. Klára Koudelková na Facebooku Renaty Vejsadové.
  Z něho mi vyplynulo, že autorem nebo spoluautorem SD na náměstí je právě ONA.
  Já bych měl ještě jiný návrh, tzv. 3-tí variantu.
  Ponechat do doby, než se zrevitalizuje stávající SD, provozovatele p.Soukupa a po revitalizaci vypsat výběrové řízení na provozovatele se stanovením podmínek provozu. Jsem si jistý, že provozní náklady v případě provozování pod HS budou vyšší.
  Ing. Vladimír Čech

Zanechte komentář